Artwork

コンテンツは Szósty Set によって提供されます。エピソード、グラフィック、ポッドキャストの説明を含むすべてのポッドキャスト コンテンツは、Szósty Set またはそのポッドキャスト プラットフォーム パートナーによって直接アップロードされ、提供されます。誰かがあなたの著作物をあなたの許可なく使用していると思われる場合は、ここで概説されているプロセスに従うことができますhttps://ja.player.fm/legal
Player FM -ポッドキャストアプリ
Player FMアプリでオフラインにしPlayer FMう!

Liga Mistrzów dalej w zasięgu Zaksy - Resovia spada do Pucharu CEV | Plusliga #10 2023/24

1:02:11

シェア

Manage episode 396280629 series 1745941
🛎️Subskrybuj nasz kanał - wystarczy, że wejdziesz w ten link youtube.com/@SzostySet?sub_confirmation=1 Zostaw też łapkę w górę i daj znać w komentarzu co sądzisz o naszym ostatnim materiale - to dla nas bezcenne, dzięki! Grupa Azoty Zaksa przegrywała już 0:2 z Knackiem Roeselare, lecz wygrała trzy kolejne sety i tym samym awansowała do baraży o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Ta sama sztuka nie udała się Asseco Resovii mimo zwycięstwa 3:1 nad faworyzowanym Trentino. Działo się również w Pluslidze - świetny poziom meczu pomiędzy Aluronem CMC Wartą Zawiercie, a Indykpolem AZS Olsztyn, zaskakująca odbudowa Resovii i wygrana w wyjazdowym meczu z Projektem Warszawa, czy wygrana PGE GiEK Skry nad Zaksą. Możesz już nas wspierać również za pośrednictwem portalu Patronite: https://patronite.pl/Szostyset Za każdą złotówkę wsparcia dziękujemy i obiecujemy, że wykorzystamy ją dobrze! ❌Obserwuj nas Twitterze: https://twitter.com/SzostySet 👍Polub nas na Fejsie: https://www.facebook.com/6tyset 📷Śledz nas na Instagramie: https://www.instagram.com/szostyset 🎙️Słuchaj nas w podróży na Spotify: https://open.spotify.com/show/2YWOX7UzCGxqhRHrxYtifk?si=990c66ef33354b60 🎬Spis treści odcinka (00:00) Zaksa jak za dawnych lat wyciąga mecz z Knackiem Rooselare, awansuje do baraży i zagra z Halkbankiem Ankara. Czy to moment zwrotny sezonu dla Kędzierzynian? (16:27) Asseco Resovia wygrywa z Itasem Trentino na otarcie łez i odpada z Ligi Mistrzów, ale zagra w ćwierćfinale Pucharu CEV. Czy Łukasz Kozub na stałe zajmie miejsce w wyjściowym składzie kosztem Drzyzgi? (26:55) Jastrzębski Węgiel z pewnym awansem do ćwierćfinału, gdzie zmierzy się z włoską Piacenzą. (37:10) Najlepszy mecz sezonu na start rundy rewanżowej, czyli starcie Aluronu CMC Warty Zawiercie z Indykpolem AZS Olsztyn. Brutalna moc na zagrywce, długie akcje, mnóstwo pajpów, a tiebreak finalnie dla Jurajskich Rycerzy (50:05) Projekt Warszawa przegrywa z Asseco Resovią Rzeszów w Pluslidze, ale awansował do półfinału Pucharu Challenge. Problemy zdrowotne Jana Firleja i Kevina Tillie wykorzystane przez odrodzoną Resovię.